NATUROTERAPIA

Naturoterapia to nowy wymiar diagnostyki i pracy terapeutycznej ukazujący holistyczne podejście do ciała ludzkiego, z uwzględnieniem wielu jego aspektów.


Naturoterapia opiera się na wykorzystaniu urządzenia diagnostycznego i terapeutycznego, które pozwala na odczyt sygnałów elektromagnetycznych z komórek i tkanek ciała. Nieinwazyjna procedura pokazuje, gdzie jest równowaga i co należy zoptymalizować.
Naturoterapia jest pomocna bez ograniczeń wiekowych – zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i osób starszych.
Możemy indywidualnie określić poziom stresu, lokalizację i przyczynę problemu oraz zastosować terapię obejmującą: układ nerwowy, mięśniowy, kostny, trawienny, hormonalny.

Korzyści

Jeśli szukasz alternatywnego planu leczenia dla medycyny konwencjonalnej lub po prostu szukasz naturalnego sposobu na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia, skorzystanie z naturoterapii może być odpowiedzią dla ciebie.

Naturoterapia oferuje holistyczne podejście do opieki zdrowotnej

Medycyna holistyczna to sposób leczenia, który dotyczy całej osoby, w tym dolegliwości fizycznych, a także wszelkich problemów psychicznych lub emocjonalnych. Naturoterapia oferuje leczenie, które koncentruje się na pierwotnej przyczynie choroby, a nie tylko na jawnych objawach. Po zidentyfikowaniu tej przyczyny choroba najprawdopodobniej nie wróci po zakończeniu leczenia

W chorobie i zdrowiu

Nie koniecznie musisz być chory, aby skorzystać z naturoterapii. Naturoterapia skierowana jest zarówno dla chorych jak i zdrowych osób. Naturoterapia może stosować metody, takie jak analiza krwi, aby ocenić nasz aktualny stan zdrowia, w celu określenia obszarów wymagających poprawy. Dzięki temu będziemy mogli zalecić porady oraz suplementy, aby pomóc Ci utrzymać oraz poprawić Twój stan zdrowia.